veronika kuchárová fotografka

                                                                                                                   Milí snúbenci,

v zhone svadobného dňa,kým rodina slávi spojenie Vašich životov, sa  pre Vás vytvára v mojom fotografickom podaní večné, hodnotné dielo. Dielo, ktoré Vás aj po desiatkach rokov pri pohľade na fotografie  vráti späť do víru emócií. Byť uprostred diania, počas Vášho veľkého dňa, zapájať sa doň, ale hlavne zaznamenávať krásu silných, veselých a neopakujúcich sa momentov je poslaním. Poslaním do ktorého ide obetavá práca. Fotografie tu zostávajú až sa vypije posledný prípitok, utíchne hudba v sále a každý sa vyberie svojou cestou. 

Zachytávať  pre Vás tie najkrajšie spomienky v najdôležitejší deň Vášho života je pre mňa cťou.

♥♥

 

Lenka K."Maximálna spokojnosť s prácou, prístupom a so všetkým. Sme veľmi radi, že si bola súčasťou nášho dňa, fotky sú krásne a kniha úžasná. Ďakujeme veľmi pekne. Určite odporúčam."
Viera K.:"Niet čo dodať....iba toľko že dokonalosť. Vďaka Veronike máme krásne fotky z nášho prekrásneho dňa.Každému by som odporúčala kto zvažuje fotografa na svadbu alebo inú príležitosť Veroniku. Je veľmi trpezlivá, nápadivá a hlavne kreatívna.Ešte raz ďakujeme za krásne dielo☺"
Ľubo B.:"Nech je doba akokoľvek pokročilá, dobrej fotke sa nič nevyrovná. A práve také máme vo svojom rodinnom albume vďaka Veronikinej profesionalite. Už po druhýkrát sme sa stretli na plese v Granči. Spokojnosť so zábermi je v každom ohľade. Vystihujú atmosféru a dobrú náladu. Všetci sa z fotografií vytešujeme a často si ich prezeráme - dokonca sme si z niektorých dali vyrobiť aj magnetky. Spomienky na spoločne prežité chvíle sú o to krajšie. Ďakujeme Veronika!!!"
Ayka L.:"Ďakujeme Veronike za tak nádherne fotografie Smile Jednoznačne odporúčam."
Bernadett S.:"Ďakujem Veronika Smile Za Tvoju trpezlivosť a hlavne dokonalé fotky Smile
Zuzana K.:"Veronika Kuchárova urobila nám krásne svadobné fotgrafie s kt. sme veľmi spokojní!K dispozícii ako k neveste bola už od skorého rana zachytila všetky detaily nášho spoločného štartu s manželom .Ďakujem za skvelu spoluprácu!!!
Miriam B.: "Veronika, ďakujeme za krásne fotky sme veľmi spokojníKiss"
Lucia K. "Fotečky veeeelmi peknéééé,nadšená som z nich! fakt skvelá práca!!!Ja som mega spokojná s našou spoluprácou!!!"